Skip to content

O mnie

IMG_0832
Cześć,
nazywam się Bartosz Brzozowski, mam 26 lat i na co dzień można mnie spotkać we Wrocławiu, gdzie mieszkam i pracuje oraz staram się prowadzić tego bloga. 
 
Od 2006 roku jestem użytkownikiem produktów Apple. Zaczęło się niewinnie od iPod’a Nano 1 generacji, następnie pojawił się iPhone (1Gen.), którego zamówiłem bezpośrednio z USA, i od tamtego czasu jest to dla mnie jedyna słuszna marka telefonów aż po dziś dzień.Z  biegiem czasu moja przygoda z tymi urządzeniami rozkręcała się do takiego stanu, że jestem uzbrojony w większość topowych urządzeń a w ostatnich latach związany jestem z marką Apple również zawodowo, ponieważ  przez ponad 3 lata zajmowałem się sprzedażą urządzeń Apple we Wrocławskim salonie iSpot jako handlowiec a następnie jako trener. 
 
Dzięki temu miałem możliwość korzystania z licznych kursów, które Apple organizuje w naszym kraju oraz zdobywania ich międzynarodowych certyfikatów, m. in.:
 
 Apple Product Professional 2014
 Apple Product Professional 2015
 Apple iOS 7 Technical Training
 Apple OS X Mavericks Technical Training 
 Apple Certified Support Professional 10.7
Aktualnie pracuję we wrocławskiej firmie developerskiej, która wydała bestsellerową edukacyjną aplikację na iPad’a – „Explain Everything” i wdrażam się coraz mocniej w programistyczny świat Apple’a.

Comments are closed.