Skip to content

Hazel – praktyczny przewodnik [e-Book]

Ponad 120 stron maszynopisu, ponad 30 tysięcy wyrazów, prawie półtora tysiąca akapitów, ponad 225 tysięcy znaków, więcej niż trzysta ilustracji, kilkadziesiąt praktycznych przykładów zastosowania i gotowych reguł. Tym opisem autor książki, Marek Telecki dosadnie ukazuje, że możemy spodziewać się rzetelnie wyczerpującego materiału na tematy związane z automatyzacją zadań na Mac’u przy użyciu programu Hazel.

Książka pod paroma względami, jest niesamowita. Pierwszą rzeczą na jaką zwróciłem uwagę jest fakt, że została napisana po Polsku, co samo w sobie jest dużą wartością i bardzo doceniam ten fakt, iż autor nie stworzył tego poradnika stricte z pobudek zarobkowych, w tym czuć po prostu pasję. Autor w poradniku prowadzi czytelnika krok po kroku we wszystkich czynnościach, więc nie ma mowy o tym aby osoba kompletnie nie zaznajomiona z tematem automatyzacji, na jakimś etapie się zagubiła. Poradnik został napisany, przez praktyka, więc oprócz konkretnych przykładów gotowych automatyzacji, otrzymujemy w jego treściach również bagaż doświadczeń w przysłowiowym pakiecie :)

Wspomniany eBook możecie nabyć w księgarni Apple Books pod tym linkiem do czego Was gorąco zachęcam.

https://books.apple.com/pl/book/hazel-praktyczny-przewodnik/id1488405496?l=pl

Więcej informacji znajdziecie na stronie applejuice.pl, gdzie Marek wraz z kolegą Remigiuszem, prowadzą świetny podcast Kompot <3