Skip to content

„iOS 11 – 55 trików na Twoim iPhone’ie„ – autorstwa Michała Walendowskiego

Cześć !

W tym wpisie chciałbym wam przedstawić ciekawą publikację autorstwa Michała Walendowskiego, w której możemy zachłysnąć się niebanalnymi trikami jakie skrywa w sobie system iOS 11. Jednak zanim to zrobie, chciałbym się odnieść do pewnej rzeczy, która akurat bardzo ładnie powiążę się z publikacją Michała.

Wraz z premierą iPhone’a X, uświadomiłem sobie, że od 10 lat używam tylko i wyłącznie telefonów iPhone! W ciągu tych 10 lat przez moje dłonie przewinęły się prawie wszystkie modele, w zasadzie jedynie mocno ominęły mnie wersje „Plus”, gdyż od początku nie specjalnie odpowiadała mi ich wielkość oraz iPhone 5c, którego nie uznawałem za godnego następce zważywszy, że posiadałem w analogicznym czasie iPhone’a 5 i przygotowywałem się do przesiadki na iPhone’a 5s. Podsumowując, przez moje dłonie w ciągu tych 10 latch przewinęły się:

– iPhone 1Gen.
– iPhone 3G
– iPhone 3GS
– iPhone 4
– iPhone 4s
– iPhone 5
– iPhone 5s
– iPhone 6
– iPhone 6s
– iPhone 7
– iPhone X + iPhone 6 Plus + iPhone SE — Stan aktualny

Z takim dorobkiem, mogę śmiało określić się jako weteran, jeżeli chodzi o iPhone’y i pewnie mógłbym długo się teraz rozwodzić nam moimi przemyśleniami po tylu latach, jednak spłycę to w tym wpisie do jednego pytania, a w zasadzie do jednej refleksji…

Czy po tych 10 latach wiem o tych telefonach zdecydowanie wszystko ? Czy aby napewno wykorzystuje ich potencjał w 100% ?

Bez zastanowienia odpowiem nie i oprę to o fakt, że nawet gdy pracowałem w iSpot jako handlowiec, gdzie codziennie miałem kontakt z doświadczonymi pracownikami, gdzie wszyscy przechodziliśmy Apple’owskie szkolenia aby móc pracować jako handlowcy w salonie o standardzie APR(Apple Premium Resseler – najwyższy standard sklepu z produktami Apple jednak jako sklep „Nie Apple”), to od czasu do czasu znalazł się jakiś klient, który nas zaskakiwał jakimś ciekawym systemowym trikiem/rozwiązaniem, którego my nie znaliśmy.

I teraz chciałbym się odnieść do samego Michała i jego świeżo wydanej publikacji, bo to właśnie Michał w moich oczach jest taką osobą, którą gdybym spotkał czy to jeszcze jako handlowiec w iSpot, czy nawet aktualnie jako programista iOS, to pewnie na niejednym „triku” by mnie zagiął i ja to bardzo doceniam, że te wszystkie mało znane możliwości zostały zebrane w jedną całość i w bajecznie przystępnej formie przekazane jako publikacja.

Za pośrednictwem wydawnictwa Ridero, pod poniższym adresem możecie nabyć książkę w wersji elektronicznej oraz papierowej, co wręcz w okresie przedświątecznym idealnie nadaje się na prezent .
https://ridero.eu/pl/books/ios_11_55_trikow_na_twoim_iphoneie/

Zachęcam Was też do bezpośredniego kontaktu z Michałem poprzez jego stronę http://pokolenieiphone.pl, gdyż jest on „zmakowany” aż do szpiku kości.

Ps. Ten wpis nie jest w żadnym wypadku sponsorowany. Nic mnie bardziej nie cieszy niż fakt, iż coś się rozwija na polskiej scenie Apple i chwała takim ludziom jak Michał, że ją poprawiają.

A więc drogi czytelniku, jeżeli również rozwijasz albo już masz ciekawy projekt związany z Apple to pisz do mnie śmiało. Chciałbym aby moja strona zawierała właśnie takie perełki jak ta od Michała.