Skip to content

Pomoc z produktami Apple – korepetycje (Warszawa)

Witaj,

Nazywam się Bartosz i jestem długoletnim użytkownikiem sprzętu marki Apple (prywatnie jak i zawodowo).

Trafiłeś/aś na mojego bloga, bo zapewne szukałeś pomocy związanej z Twoim komputerem, telefonem lub tabletem i właśnie w tym miejscu chciałbym Ci zaproponować moją pomoc w formie prywatnych korepetycji, o ile mieszkasz w Warszawie.

Moje doświadczenie

Przez ostatnie 4 lata mieszkałem we Wrocławiu, gdzie pracowałem jako handlowiec, a po pewnym czasie jako trener we wrocławskim salonie iSpot Apple Premium Reseller. W tym okresie odbyłem naprawdę wiele ciekawych szkoleń przeprowadzonych przez firmę Apple, które umożliwiły mi nabycie wszechstronnej wiedzy na temat produktów tej marki. Moim największym osiągnięciem z dziedziny szkoleń było zajęcie 3-go miejsca w światowym rankingu prowadzonym przez Apple dla handlowców. Dzięki tej wiedzy i doświadczeniu, mogłem pomóc na prawdę wielu różnym klientom podczas swojej pracy i dobrać dla nich taki sprzęt, aby mogli go wykorzystać na miarę swoich potrzeb.

Dlaczego miałbyś skorzystać z mojej pomocy skoro w Internecie ponoć można znaleźć odpowiedź na wszystko ?

Dokładnie z tego samego powodu, dla którego np. naukę języka obcego czy korepetycji z matematyki wolimy wybrać w formie kontaktu z drugim człowiekiem. To właśnie tej osobie możesz przedstawić konkretnie twój problem i rozwiać go poprzez rzeczową odpowiedź.  Kontakt z drugim człowiekiem to też wygoda, ponieważ jeżeli potrzebujesz pomocy sprzętowej przy np. konfiguracji urządzeń, to możemy się spotkać osobiście w Twoim biurze, domu, kawiarni etc. Na terenie Warszawy mogę do Ciebie dojechać lub Ty możesz przyjechać do mnie.

Ile to kosztuje i dlaczego tak drogo :) ?

Z doświadczenia wiem, że najlepiej jest rozliczać się godzinowo, ponieważ każdy przypadek jest zgoła inny, i czasami można wiele spraw rozwiać w krótkim czasie, dzięki czemu nie ponosisz z góry ustalonego kosztu.

 • Koszt mojej pomocy za 1 godzinę wynosi 65 zł netto, czyli 85 zł brutto.
 • Na terenie Warszawy mogę do Ciebie dojechać bezpłatnie.
 • Możliwość negocjacji ceny w przypadku jednorazowych wizyt powyżej 3 godzin lub w formie stałej współpracy dla długoterminowych zleceń.

W czym konkretnie mogę Ci pomóc ?

 • Pierwsze uruchomienie / konfiguracja z istniejącym sprzętem.
 • Założenie konta użytkownika Apple ID oraz synchronizacja z kontem wszystkich urządzeń Apple.
 • Konfiguracja programów Apple m.in. Poczta, Wiadomości, Facetime, Kalendarz, iTunes etc.
 • Przygotowanie urządzeń przed utratą danych na wiele możliwych sposobów (archiwizacja w chmurze lub urządzeniach do tego przeznaczonych)
 • Przeniesienie danych z Mac na Mac, Windows na Mac, czy z Mac na Windows.
 • Przeniesienie danych z iOS na iOS, Android na iOS, czy z iOS na Android.
 • Instalacja / wymiana dysku lub pamięci ram oraz doradztwo przy ich zakupie.
 • Instalacja programów typu Office, Windows, Parallels na komputerze Mac z wykorzystaniem licencji zakupionej przez klienta.
 • Zarządzanie oraz uporządkowanie aktualnych danych na komputerze, aby zachować porządek w plikach (wyszukiwanie duplikatów, usuwanie zbędnych plików systemowych, pozwalających uzyskać dodatkową wolną przestrzeń)
 • Pomoc przy odtworzeniu utraconych plików oraz haseł.
 • Konfiguracja wielu kont Apple ID pomiędzy najbliższymi użytkownikami (np. bliska Ci osoba, rodzina, czy partnerzy biznesowi)

Na pewno mogę Ci również udzielić konsultacji z przydatnych aplikacji czy programów, tak aby wykorzystać potencjał Twojego urządzenia z jak najlepszym dla Ciebie efektem.

Jeżeli w powyższym opisie nie znalazłeś tego, czego konkretnie szukasz to skontaktuj się ze mną, a jeszcze tego samego dnia odpowiem co mogę dla Ciebie zrobić.

Pozdrawiam Bartosz

Comments are closed.