Skip to content

Zegarek Apple Watch w Kwietniu również w Polsce (?)

Apple zdradziło datę premiery swojego najnowszego produktu jakim będzie „iZegarek” czyli Apple Watch.

Podczas najnowszej konferencji n.t wyników finansowych za 1 kwartał 2015(podsumowanie na dole) Tim Cook zapowiedział, że możemy spodziewać się pierwszych dostaw już/dopiero w Kwietniu. Niestety nic nie wspomina o krajach, które dostaną go jako pierwsze, jednak ja obstawiam, że wszyscy dostaną je w tym samym czasie ponieważ (póki co) nie jest to tak popularny produkt jak iPhone czy iPad.

BTW. Osobiście liczyłem na to, że pojawią się one pod koniec Lutego, ewentualnie na początku Marca no ale cóż zrobić….trzeba czekać.

Jako pracownik w salonie Apple Premium Reseller bardziej od początkowej dostępności nowego produktu ciekawi mnie w jaki sposób Apple rozmieści je w takowych salonach. Było by świetnie gdyby znalazły one miejsce zaraz obok iPhone’ów tak aby każdy zainteresowany mógł je wypróbować, z kolei kolejną kwestią jest to, gdzie Apple „upchnie” wymienne paski w postaci akcesorii na swoich półkach, skoro już teraz bywa dość ciasno i mówię to wam Ja, były visual merchandiser we Wrocławskim salonie APR.

Jeszcze tylko 3 miesiące i wszystko będzie jasne :)

Ps. Wyniki kwartalne dla ciekawskich :)

Apple ogłosiło wyniki finansowe za pierwszy kwartał fiskalny 2015 zakończony 27 grudnia 2014 roku. Spółka zanotowała kwartalny rekord z tutułu przychodu rzędu 74,6 mld dolarów, z czego sam zysk netto wyniósł 18 mld $ co w przeliczeniu daje nam około 67 miliardów Polskich złotych !!! Dla przykładu wyniki te w porównaniu analogicznym z  poprzedniego roku .Przychów 57,6 mld. dolarów , a zysku netto 13,1 mld. dolarów.

żródło: iClarified